Współpraca

Firma Parkanex zaprasza do współpracy firmy działającej w branży budowlanej specjalizujące się w sprzedaży oraz montażu asortymentu kominkowego. Dla firm zainteresowanych współpracą na zasadach dalszej odsprzedaży produktów, firma PARKANEX przygotowała specjalną ofertę hurtową

Na cały asortyment udzielamy rabatu handlowego, warunkiem uzyskania oferty handlowej jest złożenie w naszej firmie następujących dokumentów:
- zapytania o współpracę (prosimy podać cel kontaktu, opis działalności firmy oraz szczegółowe dane teleadresowe)
- zaświadczenia o wpisie do ewidencji gospodarczej lub KRS
- zaświadczenia o nadanie numeru NIP
- zaświadczenia o nadanie numeru REGON

Dodatkowo prosimy o rejestrację konta o profilu hurtowym. Założenie konta umożliwi dostęp do strefy klienta po nawiązaniu współpracy handlowej. Strefa klienta to wygodna forma składania zamówień, a także platforma wymiany informacji z odbiorcami hurtowymi.

Zapytanie o współpracę prosimy kierować do nas za pośrednictwem faksu lub drogą elektroniczną.

PARKANEX Sp. z o.o.
Targowisko 501
32-015 Kłaj
woj. małopolskie

tel.: +48 12 284 06 40
fax: +48 12 284 06 41
e-mail: galeria@galeriakominkow.pl

O warunkach współpracy oraz wysokości przyznanych rabatów zostaną Państwo poinformowani drogą elektrowniczą oraz pocztą tradycyjną. 

Do Państwa stałej dyspozycji pozostają konsultanci w biurze oraz przedstawiciele handlowi w terenie w razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt. Życząc samych sukcesów i owocnej współpracy łączymy wyrazy szacunku.