Skontaktuj się z nami

DZIAŁ SPRZEDAŻY HURTOWEJ I DETALICZNEJ
Doradca Handlowy Marcin Windak tel. +48 12-284-06-40 wew. 28
tel. kom. +48 660-621-347
e-mail: marcin.windak@galeriakominkow.pl
Doradca Handlowy Klaudia Kurek tel. +48 12-284-06-40 wew. 31
tel. kom. + 48 502-214-103
e-mail: klaudia.kurek@galeriakominkow.pl
Fakturowanie, spedycja Barbara Piwowarska tel. +48 12-284-06-40 wew. 23
tel. kom. +48 660-621-363
e-mail: barbara.piwowarska@galeriakominkow.pl
DZIAŁ SPRZEDAŻY ZAGRANICZNEJ
Export Manager Oliver Bartnik

(j. angielski oraz niemiecki)

tel. +48 12-284-06-40 wew. 30
tel. kom. +48 510-188-766
e-mail: oliver.bartnik@galeriakominkow.pl
Doradca Klienta Zagranicznego Magdalena Turecka

(j.angielski)

tel. +48 12-284-06-40 wew. 22
tel. kom. +48 509-258-972
e-mail: magdalena.turecka@galeriakominkow.pl
Doradca Klienta Zagranicznego Alexander Dyka

(j.angielski oraz niemiecki)

tel. +48 12-284-06-40 wew. 29
tel. kom. +48 509-790-059
e-mail: alexander.dyka@galeriakominkow.pl
ZARZĄD
Prezes Zarządu, Dyrektor Handlowy Tomasz Babiak tel. +48 12-284-06-40 wew. 24
tel. kom. +48 501-040-380
e-mail: tomasz.babiak@galeriakominkow.pl
DZIAŁ MARKETINGU
Dyrektor ds. Marketingu Jarosław Szczudło tel. +48 12-284-06-40 wew. 40
tel. kom. +48 513-188-202
e-mail: jaroslaw.szczudlo@galeriakominkow.pl
MAGAZYN
Kierownik Magazynu Paweł Wajda tel. +48 12-284-06-40 wew. 44
tel. kom. +48 507-010-003
e-mail: pawel.wajda@galeriakominkow.pl
Zastępca Kierownika Magazynu Maciej Włodarczyk tel. +48 12-284-06-40 wew. 20
tel. kom. +48 502-077-242
e-mail: maciej.wlodarczyk@galeriakominkow.pl
PRZEDSTAWICIELE HANDLOWI
Współpraca z kontrahentami z województw: mazowieckiego, podlaskiego, warmińsko-mazurskiego, pomorskiego Tomasz Misztal tel. kom. +48 515-135-464
e-mail: tomasz.misztal@galeriakominkow.pl
Współpraca z kontrahentami z województw: dolnośląskiego, opolskiego, śląskiego Janusz Foszczyński tel. kom. +48 502-353-797
e-mail: janusz.foszczynski@galeriakominkow.pl
Współpraca z kontrahentami z województw: lubelskiego, małopolskiego, świętokrzyskiego, podkarpackiego, łódzkiego Dariusz Bodzoń tel. kom. +48 660-621-345
e-mail: dariusz.bodzon@galeriakominkow.pl
Współpraca z kontrahentami z województw: kujawsko-pomorskiego, zachodnio-pomorskiego, wielkopolskiego, lubuskiego Grzegorz Burzak tel. kom. +48 513-096-606
e-mail: grzegorz.burzak@galeriakominkow.pl
KSIĘGOWOŚĆ
Główna Księgowa Magdalena Dera tel. +48 12-284-06-40 wew. 25
e-mail: magdalena.dera@galeriakominkow.pl
Księgowa Magdalena Szubryt tel. +48 12-284-06-40 wew. 25
e-mail: magdalena.szubryt@galeriakominkow.pl
SERWIS
Koordynator Serwisu Tomasz Gucwa tel. kom. +48 509-339-902
e-mail: tomasz.gucwa@galeriakominkow.pl
Reklamacje Klaudia Kurek +48 12-284-06-40 wew. 31
tel. kom. + 48 502-214-103
e-mail: reklamacje@galeriakominkow.pl


Parkanex Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, z siedzibą w Targowisku 501, 32-015 Kłaj, została wpisana przez Sąd Rejonowy dla Krakowa – Śródmieścia, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000119466, NIP Spółki: PL817-19-01-435; Kapitał Zakładowy Spółki: 100 000,00 PLN

Napisz do nas
Prosimy wpisać litery poniżej
Uwaga: Captcha bierze pod uwagę wielkie i małe litery.
Szczegóły

Telefon kontaktowy:

+48 12-284-06-40

Adres e-mail:

galeria@galeriakominkow.pl

Pracujemy w godzinach:

Poniedziałek - Piatek 8:00 - 16:00