Aktualności

Aby zapewnić Państwu jeszcze lepszą dostępność naszego asortymentu, w okresie od 15 lipca do 31 sierpnia 2019 w naszym sklepie internetowym obowiązywać będzie darmowa dostawa. Wszystkie zamówienie złożone w naszym sklepie internetowym www.galeriakominkow.pl , niezależnie od ich wartości wysyłać będziemy na nasz koszt. Darmowa dostawa obowiązuje dla dostaw realizowanych na terenie Polski. W przypadku zamówien naszych kontrahentów darmowa dostawa obejmujemy zamówienia z adresem dostawy do punktów handlowych kontrahenta. Zapraszamy do składania zamówień.

Nowośc w ofercie - Krzemianowo-wapniowe płyty izolacyjne ISOFLAM przeznaczone są do zabudowy oraz izolacji termicznej kominków.

Nowy cennik 2019

10-06-2019
Przedstawiamy nowy cennik Galerii Kominków, który będzie obowiązywał od 1 lipca 2019. Dokument w wersji PDF prosimy pobrać z linku https://www.galeriakominkow.pl/media/dopobrania/cennik_galeria_kominkow_2019_pln.pdf
Nowość w naszej ofercie - Grille/paleniska ogrodowe Artiss. Odkryj sztukę grillowania w całkowicie nowy sposób. Wyposażone zostały w planszę ze stali nierdzewnej bezpiecznej do kontaktu z żywnością. Dzięki jej dużej powierzchni grillować może kilka osób, jeszcze nigdy grillowanie nie było tak towarzyskie! Wyjątkowy design i dbałość o szczegóły nada niepowtarzalny klimat Twojemu ogrodowi, a Tobie i Twoim znajomym umili każde grillowe popołudnie.