Sklep z kominkami i piecami

DARMOWA DOSTAWA

przy zakupach powyżej 1000 zł netto

KOMPLEKSOWA OFERTA

urządzenia grzewcze oraz materiały montażowe

SZYBKA WYSYŁKA

dostawa w 48 godzin

 1. Stolik Artiss duży 80x45x91cm grafit Stolik Artiss duży 80x45x91cm grafit
  NOWOŚĆ
 2. Stolik Artiss duży 80x45x91cm corten Stolik Artiss duży 80x45x91cm corten
  NOWOŚĆ
 3. Stolik Artiss mały 60x45x91cm grafit Stolik Artiss mały 60x45x91cm grafit
  NOWOŚĆ
 4. Stolik Artiss mały 60x45x91cm corten Stolik Artiss mały 60x45x91cm corten
  NOWOŚĆ

Galeria Kominków - sklep z kominkami, biokominkami i akcesoriami

Galeria Kominków oferuje wysokiej jakości systemy kominowe oraz kominki i piece wolnostojące. A także szeroki asortyment obejmujący wszystkie akcesoria i oprzyrządowanie, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania instalacji kominkowych. Działamy na rynku już od ponad 20 lat. Dzięki temu wiemy, jakie produkty są najlepsze zarówno pod względem jakościowym, jak i cenowym. Dlatego nasz sklep z kominkami oferuje wysokiej jakości wkłady kominkowe i piece od czołowych europejskich producentów, takich jak INVICTA i UNIFLAM. Szeroka gama dostępnych u nas wkładów kominkowych żeliwnych i wkładów stalowych pozwala na szybki oraz trafny wybór odpowiedniego urządzenia, zarówno pod względem parametrów grzewczych, jak i jego konstrukcji oraz stylu wykończenia.

Wdrażamy ekologiczne rozwiązania – wspieramy Ekoprojekt!

Wiele z dostępnych w naszej ofercie modeli wkładów kominkowych i pieców wolnostojących spełnia restrykcyjne wymogi unijnej dyrektywy Ekoprojekt, która ma wejść w życie w 2022 roku. Tym samym są to produkty w pełni ekologiczne, wydajne i ekonomiczne. W ofercie dostępnej na stronie naszego sklepu są one oznaczone zieloną naklejką z napisem „eco”.

Czytaj więcej

Sklep z biokominkami

Nasza Galeria Kominków to również sklep z biokominkami, których popularność stale rośnie. Znajdują one zastosowanie szczególnie w przypadku mieszkań czy domów, w których nie można sobie pozwolić na zainstalowanie tradycyjnego kominka. W tym zakresie posiadamy rozbudowaną ofertę produktową, obejmującą nowoczesne biokominki UNIFLAM – cenionej w branży kominkowej marki.

Asortyment zduński i akcesoria do kominków

Oprócz tego nasz sklep z kominkami oferuje szereg akcesoriów oraz elementów instalacyjnych do systemów dystrybucji gorącego powietrza. A także wygodne i szybkie w montażu modułowe systemy kominowe. To jednak nie wszystko! Oferujemy zarówno elementy oraz materiały montażowe, takie jak m.in.: przyłącza kominowe, kompleksowe systemy przyłączeniowe (FAL, Bertrams), izolacje, cegły klinkierowe, zaprawy szamotowe, zestawy naprawcze, elastyczne przewody do systemów odprowadzania spalin, jak i turbiny do wymuszonego obiegu powietrza oraz inne akcesoria kominkowe – w tym również kosze na drewno, podpałki czy ekologiczne płyny do palenia w biokominkach. Nasz sklep z biokominkami, wkładami kominkowymi, piecami wolnostojącymi i z pozostałym asortymentem zduńskim to niezwykle bogata oferta wysokiej jakości produktów, które pozwalają stworzyć nowoczesne instalacje kominkowe. Wiemy, że kominki i piece wolnostojące są nie tylko źródłem ciepła, ale także sercem domu. Dlatego przykładamy olbrzymią wagę do tego, aby to serce było silne, zdrowe i dawało tyle ciepła, ile domownicy potrzebują!