Rozeta Aluflex 80mm biała

Rozeta Aluflex 80mm biała

Obudowa LEON - model narożny

Obudowa Leon model narożny

Obudowa przeznaczona do montażu w narożniku pomieszczenia z wkładem kominkowym o standardowych rozmiarach wyposażonym w szybę prostą, panoramiczną lub pryzmatyczną. Możliwość regulacji otworu pod wkład kominkowy w zakresie szerokości: 670-715mm oraz wysokości: 500-580mm.

2 999,00 zł 2 438,21 zł
SKU
9005249033087

Obudowa Leon model narożny

Obudowa przeznaczona do montażu w narożniku pomieszczenia z wkładem kominkowym o standardowych rozmiarach wyposażonym w szybę prostą, panoramiczną lub pryzmatyczną. Możliwość regulacji otworu pod wkład kominkowy w zakresie szerokości: 670-715mm oraz wysokości: 500-580mm. Zabudowa zajmuje tylko 120cm miejsca na każdej ze ścian.

Parametry obudowy Leon:
- Regulacja szerokości oraz wysokości otworu pod wkład kominkowy, proces ten odbywa się bez cięcia, szlifowania i pylenia.
- Zabudowa do adaptacji w narożnik, charakteryzuje ją możliwość szybkiego i łatwego montażu.
- Boczne nisze oraz blaty wykonano z polerowanego kamienia Capucino.
- Kamienny cokolik wysokości 6 cm wpuszczony w podmurówkę
- Obudowa nie zawiera czopucha.

Staranie zmontowana obudowa przez monterów posiadających odpowiednie doświadczenie i kwalifikacje jest niepowtarzalnym, pięknym i funkcjonalnym wyrobem zdobiącym wnętrza pokoi i salonów. Elementy obudowy spakowane są w skrzynie dodatkowo zabezpieczone styropianem.

Przedstawione obudowy w aranżacjach mogą różnić się od obudów znajdujących się w sprzedaży. Kamień naturalny użyty w obudowach jest produktem niepowtarzalnym i posiada cechy charakterystyczne właściwe wyłącznie dla danej partii materiału. Dlatego kolorystyka w zakresie odcieni, plam, przeżyleń itp. nie może być podstawą do uwzględnienia ewentualnych reklamacji. Ze względu na ograniczone możliwości techniki drukarskiej, przedstawioną kolorystykę obudów należy traktować jako przybliżoną.

Więcej informacji
waga [kg] 250.0000
elementy polerowane kamień naturalny CAPUCINO
elementy konstrukcyjne podstawy oraz boczne filary - gazobeton
top brak
Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto

Brak powiązanych wpisów