Kratka kominkowa OTWARTA narożna lewa 60x40x6cm grafit

Kratka kominkowa OTWARTA narożna lewa 60x40x6cm grafit

Kratka kominkowa OTWARTA narożna prawa 60x40x6cm biała

Kratka kominkowa OTWARTA narożna prawa 60x40x6cm biała

Kratka kominkowa OTWARTA narożna lewa 60x40x6cm inox

Kratka kominkowa OTWARTA narożna lewa 60x40x6cm

- kolor: inox

562,00 zł 456,91 zł
SKU
5901592600836

Kratka kominkowa OTWARTA narożna lewa 60x40x6cm

- kolor: inox

Kratka kominkowa otwarta przeznaczona jest bądź do nawiewu ciepłego powietrza z obudowy kominkowej do pomieszczenia, bądź też do nawiewu chłodnego powietrza do obudowy.  W przypadku, gdy kratka ma nawiewać ciepłe powietrze do pomieszczenia, należy instalować ją w górnej części obudowy kominkowej w taki sposób, aby wewnętrzny otwór wlotu powietrza skierowany był ku dołowi. Natomiast gdy kratka otwarta ma być zastosowana do nawiewu chłodnego powietrza do obudowy kominkowej, powinna być instalowana w dolnej części obudowy kominkowej w taki sposób, aby wewnętrzny otwór wlotu powietrza skierowany był ku górze.

UWAGA! W przypadku kratek otwartych narożnych do zastosowania jako wlot chłodnego powietrza bardzo istotny jest dobór odpowiedniej wersji kratki. Dla przykładu, na stronie lewej obudowy, poniżej wkładu kominkowego, należy umieścić kratkę w wersji narożnej prawej. Właściwy montaż kratki, zgodny z jej przeznaczeniem, zapewni prawidłowy przepływ powietrza w obudowie kominka.

W kratce zastosowano rozwiązanie mocowania za pomocą sprężyn dociskowych. Kratka wykonana jest z elementów stalowych, odpowiednio przygotowanych w procesie technologicznym.

Podano wymiary otworu  wylotowego kratki.

Więcej informacji
waga [kg] 1.2000
kolor inox
Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto

Brak powiązanych wpisów