Szczotka do odkurzacza Cenerill ref. PRCEN000/SPL

Szczotka do odkurzacza Cenerill ref. PRCEN000/SPL

Ekologiczny płyn UNIFLAM do palenia w biokominkach zapach lasu 1l

Ekologiczne biopaliwo UNIFLAM o zapachu lasu i konsystencji płynu przeznaczone do spalania we wszystkich rodzajach biokominków i biopalenisk.
17,99 zł 14,63 zł
SKU
5901592602779

Ekologiczne biopaliwo UNIFLAM o zapachu lasu i konsystencji płynu przeznaczone do spalania we wszystkich rodzajach biokominków i biopalenisk. Spala się całkowicie, nie wydziela dymu, jedynym produktem spalania jest dwutlenek węgla oraz para wodna w ilościach nieszkodliwych dla człowieka i środowiska. Brak produktów spalania biopaliwa powoduje, iż biokominki nie potrzebują instalacji kominowej dzięki czemu mogą być umieszczane praktycznie w każdym miejscu w mieszkaniu.

Sposób użycia: Do biokominka wlać płyn Uniflam. Zapalać zapalarką o wydłużonej szyjce. W przypadku rozlania płynu poza obszar paleniska niezwłocznie należy wytrzeć i osuszyć powierzchnię. Płynu nie dolewać do płonącego ognia! Palenisko musi być całkowicie wygaszone i schłodzone przed kolejnym rozpalaniem. Bezpiecznie działanie biokominka wymaga stałego dopływu powietrza w trakcie spalania. Należy pamiętać o zachowaniu podstawowych środków ostrożności podczas korzystania z biokominka.

Więcej informacji
waga [kg] 1.0000
pojemność 1 l
zapach zapach lasu
paliwo biopaliwo
kraj produkcji Polska
Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto

Brak powiązanych wpisów