Biokominek wolnostojący UNIFLAM ZHEN czarny mat ref. BIO2-ZHEN-CZ

Biokominek wolnostojący UNIFLAM ZHEN czarny mat ref. BIO2-ZHEN-CZ

Biokominek wolnostojący UNIFLAM CUBO czarny mat ref. BIO2-CUBO-CZ

Biokominek wolnostojący UNIFLAM CUBO czarny mat ref. BIO2-CUBO-CZ

Biokominek wolnostojący UNIFLAM VIVI czarny mat ref. BIO2-VIVI-CZ

Biokominek wolnostojący UNIFLAM VIVI czarny mat ref. BIO2-VIVI-CZ z podwójną biowkładką
429,00 zł 348,78 zł
SKU
5901592606470

Biokominki Uniflam to świetne rozwiązanie do niewielkich domów oraz mieszkań, w których możliwości umieszczenia tradycyjnego kominka są ograniczone. Paleniska biokominków są zdecydowanie mniejsze, dzięki czemu doskonale wpisują się w możliwości aranżacyjne wnętrz. Zaletę tę docenią zarówno użytkownicy jak i projektanci.

Salon z biokominkiem jest przytulny, a wyjątkowy nastrój i ciepło ognia w biokominku powoduje uczucie komfortu. Urządzenia te nie wymagają instalacji kominowej dzięki czemu mogą być umieszczane praktycznie w każdym miejscu w mieszkaniu, na tarasie czy w ogrodzie.Konstrukcja naszych biokominków zapewnia łatwy i szybki montaż. Szeroki wachlarz rozmiarów i kolorów pozwala dopasować je do każdego wnętrza. Biokominki są bardzo wygodne i bezpiecznie w codziennej eksploatacji.

W naszych wolnostojących biokominkach ogień przysłonięty jest szklanymi osłonami odpornymi na wysoką temperaturę. Stanowią one praktyczne zabezpieczenie przed przypadkowym kontaktem z płomieniem. W przypadku używania kominka na zewnątrz np. na tarasie chronią ogień przed podmuchami powietrza sprawiając, że pali się on spokojnym płomieniem.

Biokominki Uniflam zostały zaprojektowane z wyjątkową dbałością o szczegóły i wykończenie. Każdy biokominek Uniflam istnieje w wersji z podwójną wkładką na biopaliwo, która zwiększa bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Specjalna wkładka z chłonnego materiału ognioodpornego chroni przed przypadkowym rozlaniem paliwa.

W ofercie posiadamy także bezpieczne i ekologiczne paliwo do biokominków. Butelka na biopaliwo posiada zabezpieczenie przed przypadkowym odkręceniem przez dzieci oraz specjalny dozownik ułatwiający napełnianie paleniska biokominka.

Więcej informacji
kolor czarny mat
rodzaj biokominka wolnostojący
rodzaj biowkładki podwójna
pojemność wkładki 0,25 l
paliwo biopaliwo
producent Uniflam
kraj produkcji Polska
waga [kg] 4.8000
Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto

Brak powiązanych wpisów