Biokominek UNIFLAM 90x40cm BOX czarny mat ref. BIO2-90x40-BOX-CZ

Biokominek UNIFLAM 90x40cm BOX czarny mat ref. BIO2-90x40-BOX-CZ

Biokominek UNIFLAM 90x40cm BOX inox ref. BIO2-90x40-BOX-I

Biokominek UNIFLAM 90x40cm BOX inox ref. BIO2-90x40-BOX-I

Biokominek UNIFLAM 90x40cm BOX grafit ref. BIO2-90x40-BOX-G

Biokominek UNIFLAM 90x40cm BOX grafit ref. BIO2-90x40-BOX-G z podwójną biowkładką
599,00 zł 486,99 zł
SKU
5901592603165

Biokominki Uniflam to świetne rozwiązanie do niewielkich domów oraz mieszkań, w których możliwości umieszczenia tradycyjnego kominka są ograniczone. Paleniska biokominków są zdecydowanie mniejsze, dzięki czemu doskonale wpisują się w możliwości aranżacyjne wnętrz. Zaletę tę docenią zarówno użytkownicy jak i projektanci.

Salon z biokominkiem jest przytulny, a wyjątkowy nastrój i ciepło ognia w biokominku powoduje uczucie komfortu. Urządzenia te nie wymagają instalacji kominowej dzięki czemu mogą być umieszczane praktycznie w każdym miejscu w mieszkaniu. Konstrukcja naszych biokominków zapewnia łatwy i szybki montaż. Szeroki wachlarz rozmiarów i kolorów pozwala dopasować je do każdego wnętrza. Biokominki są bardzo wygodne i bezpiecznie w codziennej eksploatacji. W ofercie posiadamy także ekologiczne paliwo do biokominków.

Biokominki Uniflam zostały zaprojektowane z wyjątkową dbałością o szczegóły i wykończenie. Każdy model posiada specjalny system montażu, który zapewnia swobodny przepływ powietrza pomiędzy ścianą, a biokominkiem oraz efektywny odbiór ciepła z biokominka. Każdy biokominek Uniflam istnieje w wersji z podwójną wkładką na biopaliwo, która zwiększa bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Specjalna wkładka z chłonnego materiału ognioodpornego chroni przed przypadkowym rozlaniem paliwa. Dodatkowo biokominki Uniflam występują w wariancie do zabudowy oraz do powieszenia na istniejącej już ścianie (tzw. BOX).

W ofercie posiadamy także bezpieczne i ekologiczne paliwo do biokominków. Butelka na biopaliwo posiada zabezpieczenie przed przypadkowym odkręceniem przez dzieci oraz specjalny dozownik ułatwiający napełnianie paleniska biokominka.

Więcej informacji
waga [kg] 11.0000
szerokość 904 mm
wysokość 404 mm
głębokość 20/150 mm
kolor grafit
rodzaj biokominka wiszący
rodzaj biowkładki podwójna
pojemność wkładki 0,8 l
paliwo biopaliwo
kraj produkcji Polska
Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto

Brak powiązanych wpisów