Biokominek wolnostojący UNIFLAM TILO czarny mat ref. BIO2-TILO-CZ

Biokominek wolnostojący UNIFLAM TILO czarny mat ref. BIO2-TILO-CZ

Biokominek UNIFLAM 50x40cm BOX czarny mat ref. BIO-50x40-BOX-CZ

Biokominek UNIFLAM 50x40cm BOX czarny mat ref. BIO-50x40-BOX-CZ

Biokominek UNIFLAM 50x40cm czarny mat ref. BIO-50x40-CZ

Biokominek UNIFLAM 50x40cm czarny mat ref. BIO-50x40-CZ
379,00 zł 308,13 zł
SKU
ref. BIO-50x40-CZ

Biokominki Uniflam to świetne rozwiązanie do niewielkich domów oraz mieszkań, w których możliwości umieszczenia tradycyjnego kominka są ograniczone. Paleniska biokominków są zdecydowanie mniejsze, dzięki czemu doskonale wpisują się w możliwości aranżacyjne wnętrz. Zaletę tę docenią zarówno użytkownicy jak i projektanci.

Salon z biokominkiem jest przytulny, a wyjątkowy nastrój i ciepło ognia w biokominku powoduje uczucie komfortu. Urządzenia te nie wymagają instalacji kominowej dzięki czemu mogą być umieszczane praktycznie w każdym miejscu w mieszkaniu. Konstrukcja naszych biokominków zapewnia łatwy i szybki montaż. Szeroki wachlarz rozmiarów i kolorów pozwala dopasować je do każdego wnętrza. Biokominki są bardzo wygodne i bezpiecznie w codziennej eksploatacji. W ofercie posiadamy także ekologiczne paliwo do biokominków.

Biokominki Uniflam zostały zaprojektowane z wyjątkową dbałością o szczegóły i wykończenie. Każdy model posiada specjalny system montażu, który zapewnia swobodny przepływ powietrza pomiędzy ścianą, a biokominkiem oraz efektywny odbiór ciepła z biokominka. Każdy biokominek Uniflam istnieje w wersji z podwójną wkładką na biopaliwo, która zwiększa bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Specjalna wkładka z chłonnego materiału ognioodpornego chroni przed przypadkowym rozlaniem paliwa. Dodatkowo biokominki Uniflam występują w wariancie do zabudowy oraz do powieszenia na istniejącej już ścianie (tzw. BOX).

W ofercie posiadamy także bezpieczne i ekologiczne paliwo do biokominków. Butelka na biopaliwo posiada zabezpieczenie przed przypadkowym odkręceniem przez dzieci oraz specjalny dozownik ułatwiający napełnianie paleniska biokominka.

Więcej informacji
szerokość 506 mm
wysokość 403 mm
głębokość 150 mm
kolor czarny mat
rodzaj biokominka wiszący
pojemność wkładki 0,4 l
paliwo biopaliwo
kraj produkcji Polska
waga [kg] 4.8000
Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto

Brak powiązanych wpisów