Praca

Dla Nas pracownik to najważniejszy kapitał. Cenimy zaangażowanie, rzetelne podejście do obowiązków, profesjonalizm
i innowacyjność. Ze swej strony oferujemy pracownikom możliwości wszechstronnego rozwoju. Firma Parkanex, lider w branży kominkowej – poszukuje, ambitnych, pracowitych kandydatów na stanowisko:

GŁÓWNY KSIĘGOWY

Jaki będzie Twój zakres obowiązków?
- organizacja oraz nadzór nad wszystkimi księgowymi aspektami działalności firmy
- samodzielne prowadzenie pełnej księgowości firmy
- dekretacja oraz wprowadzanie dokumentów księgowych
- terminowe przygotowanie sprawozdań finansowych
- informowanie zarządu odnośnie zmian w regulacjach rachunkowych oraz podatkowych
- sporządzanie deklaracji podatkowych i kontakt z organami podatkowymi
- monitorowanie należności oraz windykacja zaległości
- prowadzenie dokumentacji pracowniczej, przygotowanie umów oraz rozliczanie czasu pracy

Jakie mamy wymaganie odnośnie stanowiska?
- doświadczenie na podobnym stanowisku
- wykształcenie wyższe w kierunku finansowo-księgowym lub ekonomicznym
- znajomość przepisów podatkowych oraz ustawy o rachunkowości
- znajomość programów COMARCH XL oraz OPTIMA
- sumienność i terminowość w realizacji powierzonych obowiązków
- znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem, ale nie jest wymogiem koniecznym.

SPECJALISTY DS. SPRZEDAŻY ZAGRANICZNEJ

Osoba podejmująca pracę na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
- pozyskiwanie nowych klientów
- współpracę z Klientami zagranicznymi
- prowadzenie rozmów oraz negocjacji handlowych
- obsługę sprzedażową i posprzedażową Klientów (doradztwo, serwis, reklamacje)
- przygotowanie ofert, kontrolę realizacji zamówień,
- budowanie pozytywnych relacji z obecnymi klientami

Od kandydatów oczekujemy:
- wykształcenie wyższe, preferowane kierunki techniczne
- biegła znajomość języka angielskiego
- mile widziana znajomośc języka niemieckiego
- komunikatywność, umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych
- dyspozycyjność, gotowość do wyjazdów zagranicznych
- prawo jazdy kat. B
- biegła znajomość programu Microsoft Offices ( Word, Excel, Power Point )

Oferujemy:
- umowę o pracę
- wynagrodzenie: podstawowe + premię za osiągane wyniki
- narzędzia pracy: komputer, telefon
- szkolenia produktowe i handlowe
- miłą atmosferę pracy
- możliwości rozwoju zawodowego

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji ( CV + list motywacyjny ) na adres praca@parkanex.pl
W tytule wiadomości prosimy dopisać Specjalista ds. sprzedaży zagranicznej

Do aplikacji prosimy dołączyć klauzulę ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacyjnych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)

PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO

- aktywne pozyskiwanie nowych klientów
- obsługę posprzedażową Klientów (doradztwo, serwis, reklamacje)
- kontrolę realizacji zamówień
- przygotowywanie ofert
- tworzenie raportów

- średniego wykształcenia
- doświadczenia na stanowisku przedstawiciela handlowego: minimum 2 lata
- prawa jazdy kat. B
- umiejętności prowadzenia negocjacji handlowych
- znajomości programu Microsoft Offices ( Word, Excel, Power Point )
- gotowości do otwarcia własnej działalności gospodarczej

Oferujemy:
- narzędzia pracy: laptop, telefon, samochód

W tytule wiadomości prosimy dopisać: Przedstawiciel Handlowy.